CadMouse Wireless - prvá bezdrôtová myš určená pre CAD profesionálov.

Hlavné funkcie:

Kompaktný a ergonomický dizajn

Moderný dizajn a mobilné pracovné stanice vyžadujú výkonné prenosné zariadenia. Bezdrôtová myš CadMouse prináša užívateľom výhody špecifických softvérových funkcií CAD, ako sú špeciálne stredné tlačidlá a inteligentné kolieska myši, do jednej kompaktnej bezdrôtovej myši.

Presnosť pre náročné CAD projekty

Vysoko presný a energeticky úsporný optický snímač zaručuje, že ukazovateľ myši bude vždy zodpovedať vášmu zámeru s rozlíšením až 7200 dpi a adaptačnou frekvenciou pollingu až do 1000 Hz (keď je pripojený pomocou kábla USB). Napriek týmto špičkovým parametrom môže bezdrôtová myš CadMouse pracovať až dva mesiace na jedno nabitie batérie *.
* Dvojmesačná životnosť batérie je založená na predpoklade práce na osem hodín denne a päť dní v týždni.

Tri pripojenia:

Bezdrôtové myši CadMouse Wireless môžu byť pripojené tromi spôsobmi.
Používatelia môžu jednoducho prepínať medzi univerzálnym USB prijímačom 3Dconnexion pomocou bezdrôtovej technológie 2,4 GHz, Bluetooth a káblom USB, ktorý súčasne nabíja lítium-iónovú batériu.

Profesionálne zväčšovanie, oddialenie a posúvanie

Dve z dostupných funkcií ovplyvňujú najmä produktivitu v aplikáciách CAD: inteligentné koliesko myši s funkciou SmartScroll a tlačidlo QuickZoom pod palcom.

Koliesko SmartScroll rozpozná aktuálne prostredie aplikácie a automaticky zaistí správnu interpretáciu kolesa: presné priblíženie a vzdialenie medzi kliknutiami v aplikáciách CAD alebo rýchlym pohybom s efektom zotrvačnosti v prehliadačoch a dokumentoch.

Jednoduchý prístup k obľúbeným aplikáciám.

Funkčné tlačidlo otvorí aplikáciu alebo radiálnu ponuku založenú na aktuálnom prostredí a dá vám až osem obľúbených príkazov pre každú aplikáciu alebo prostredie. Tieto príkazy môžete jednoducho aktivovať buď tak, že presuniete ukazovateľ na príkaz alebo kliknete priamo na príkaz.

Jednoduchá presnosť.

Bezdrôtová myš CadMouse má optimálne tvarované nohy PTFE. Vďaka takmer dokonalej rovnováhe medzi statickým a dynamickým trením zabezpečujú plynulé a hladké pohyby myši. Ich tvar pomáha tlmiť vibrácie.

Prenosné púzdro na 3D myš.

Mobilná práca zahŕňa časté zmeny lokality. Na cestách je najdôležitejšie chrániť vaše zariadenie. Preto 3Dconnexion dodáva myš CadMouse Wireless s kompaktným a ľahkým prenosným puzdrom.

Jeden ovládač. Viacero zariadení.

3DxWare 10 je univerzálny ovládač pre všetky zariadenia z 3Dconnexion. Jeho jednoduché, avšak vysoko funkčné užívateľské rozhranie vám umožní optimalizovať myš CadMouse Wireless a prispôsobiť ju vlastnému štýlu práce, každé jednotlivé aplikáciu a každému prostrediu.

Odporúčaná cena 3D myši CadMouse vrátane prepravného púzdra = 99 € bez DPH.

Premiéra: 19. september 2017.