DWG Viewer

Vaše 2D a 3D CAD dáta sú všade s Vami pomocou našich mobilných aplikácií, free DWG Viewer-ov: eDrawings®: eDrawings® a eDrawings® Pro. Alebo si zvoľte desktopovú aplikáciu eDrawings viewer.

Zdieľaj, prezeraj, a spolupracuj efektívnejšie s každým kto sa podieľa na procese vývoja vášho produktu pomocou softvéru eDrawings®, prvým e-mailovým komunikačným nástrojom. eDrawings je najjednoduchší spôsob, ako zdieľať dáta medzi viacerými CAD prostrediami s CAD užívateľmi a non-CAD užívateľmi. S unikátnymi schopnosťami, ako point-and-click, animáciami, hyperlinking-u a STL výstupov, eDrawings pomáha všetkým interpretovať a pochopiť návrhové dáta 2D CAD a 3D CAD-u vrátane Product & Manufacturing Information (PMI) vytvorené pomocou SOLIDWORKS MBD modulu.

Pracujte odkiaľkoľvek pomocou free DWG Viewer-u,  ktorý je jednoduchý na použitie a podporovaný e-mailom, a ktorý si získal dôveru konštruktérov po celom svete.

eDrawings Pro

Preneste si svoje návrhy na vyššie 2D a 3D úrovne spolupráce so zvýšenou interaktivitou, vrátane dynamických priečnych rezov, meraní, značiek a poznámok, a zdieľajte svoje CAD súbory prostredníctvom e-mailu.

eDrawings

eDrawings®mobile aplikácia uľahčuje prácu každemu kto pracuje s 2D a 3D konštrukčnými dátami. Umožnuje otvoriť, zoomovať, otáčať, animovať, prezerať, ukladať, monitorovať a spravovať vaše návrhy, nech ste kdekoľvek. Stiahnutie a podpora všetkych CAD súborov je jednoduchá. Užite si tak bezproblémové prezeranie a zdieľanie pomocou softvéru eDrawings na Vašich cestách.

Tu si môžete stiahnuť bezplatný (free) eDrawings Viewer