SolidWorks - 3D Cad systém

Komplexný balík nástrojov 3D návrhu

SolidWorks Standard

SolidWorks Standard ponúka konštruktérom najlepší výkon a najviac možností ako zrýchliť vývoj medzi všetkými dostupnými CAD systémami. SolidWorks Standard je lídrom v inováciách so stovkami zákazníkmi žiadanými vylepšeniami pre rýchlejší a priamejší návrh výrobkov. Je určený pre všetkých, ktorí potrebujú rýchlo a efektívne vytvárať mechanické konštrukcie, komplexné zostavy, formy, plechové diely, atď.

Podrobné informácie o SolidWorks Standard

SolidWorks Professional

Programový balík SolidWorks Professional obsahuje sadu nástrojov z balíka SolidWorks Standard plus nástroje na zlepšenie komunikácie + správu dát pomocou PDM Standard. PDM Standard je riešením pre správu výrobných dokumentácií, ktoré je preverené praxou a jedinečným spôsobom vyhovuje požiadavkám menších pracovných skupín konštruujúcim v SolidWorks. Je najlepším riešením v pomere cena/výkon, určený pre všetkých konštruktérov, ktorí okrem vytvárania mechanických konštrukcií potrebujú rýchlo a efektívne načínať a spracovávať modely z iných CAD systémov, rozbíjať ich na jednotlivé prvky, vytvárať fotorealistické obrázky. Neoddeliteľnou súčasťou je kontrola revízií, zmenové riadenie, jedinečnosť názvov a poriadok v CAD dátach.

Podrobné informácie o SolidWorks Professional

SolidWorks Premium

SolidWorks Premium poskytuje najvyšší konfort pri práci s doplňujúcimi funkcionalitami výpočtov zostáv a škrupín SolidWorks Simulation, kinematiky SolidWorks Motion a SolidWorks Routing ktorý šetrí čas pomocou automatickej tvorby rúr, potrubní a kabeláží. Tento balík obsahuje aj doplňujúce nástroje priameho prepojenia skenovania geometrie a vloženia do SolidWorks a kontroly výkresovej dokumentácie. Je určený pre všetkých konštruktérov a profesionálov, ktorí okrem tvorby konštrukcií potrebujú analyzovať napäťové a kinematické stavy dielov, efektívne vytvárať hydraulické a potrubné systémy a celú konštrukciu doplniť o elektrovýzbroj, ťahaním a meraním dĺžky káblov, vytváraním schém, atď.

Podrobné informácie o SolidWorks Premium

Súvisiaci softvér

SolidWorks PDM Professional
SolidWorks Composer
SolidWorks Simulation

SolidWorks cena

Cena SolidWorks-u je závislá od viacerých faktorov, hlavný faktor je využitie vo vašej spoločnosti. To znamená, čo konkrétne vyrábate a konštruujete, aké máte zaužívané výrobné a konštrukčné postupy, či chcete prepojiť SlidWorks s Vašim výrobným softvérom, resp. s vašim CNC strojom. Ku každej licencii softvéru SolidWorks sa dodávajú aj doplnkové služby ako je inštalácia SolidWorks, školenie pre SolidWorks, hotline pre SolidWorks, zvyčajne na obdobie 1 až 3 roky. Preto na stanovenie presnej ceny SolidWorks-u odporúčame osobné stretnutie s našim obchodným zástupcom. Kontakty nájdete tu...

SolidWorks download

SolidWorks download je možný pre registrovaných zákazníkov na stránke spoločnosti SolidWorks, sekcia pre zákazníkov, link nájdete tu... Základná inštalácia SolidWorks Standard má cez 8 Gb, preto je potrebné rýchle internetové pripojenie. Pred sťahovaním Solidworks-u sa uvádza zákaznícke sériové číslo. Pokiaľ ho neviete, kontaktujte nás.

SolidWorks trial verzia

Pokiaľ si chcete vyskúšať SolidWorks trial verziu, kontaktujte nás. Na základe osobného stretnutia vám vieme poskytnúť trial verziu SolidWorks-u, ako aj potrebné zaškolenie do softvéru SolidWorks, či technické poradenstvo pri vašom skúšobnom SolidWorks projekte. Taktiež si môžte iba stiahnuť demo SolidWorks-u, ale bez potrebného zaškolenia je častokrát takéto testovanie SolidWorks-u iba strata času, pretože pri školení našimi technikmi (8 hodín denne) získate oveľa rýchlejšie potrebné znalosti, postačia Vám na to 4 dni školenia, kdežto pri testovaní SolidWorks-u systémom "pokus-omyl" budete potrebovať oveľa viac času.