SOLIDWORKS Electrical Professional

SolidWorks Electrical Professional zahŕňa funkciu aplikácií SolidWorks Electrical a SolidWorks Electrical 3D v jedinej aplikácií určenej pre užívateľov, ktorí pracujú v 2D i 3D oblasti vývoja elektrických návrhov.

Aplikácia SolidWorks Electrical sú založené na technológií spoločnosti Trace Software, ktorá má viac ako 20 rokov skúseností na trhu elektrických návrhov. Produkty elecworksTM spoločnosti Trace Software, ktorá je existujúcim partnerom so štatútom SolidWorks Gold Solution Partner, sú integrované v systéme SolidWorks, čo konštruktérom umožňuje zostať pri optimalizácií elektro-mechanických návrhov v dôverne známom prostredí SolidWorks.

Profesionálny produkt kombinuje funkcie pre elektrické schémy aplikácie SOLIDWORKS Electrical Schematic Standard s možnosťami 3D modelovanie riešenia SOLIDWORKS Electrical 3D v jedinom praktickom balíčku. Schématické nástroje s jednou i viacerými čiarami, vrátane vstavanej knižnice s tisíckami značiek a dielov, umožňujú rýchle plánovanie vášho integrovaného elektrického systému. Konštrukčné tímy môžu pracovať súbežne na jednom i viacerých projektoch a udržiavať všetku prácu aktuálne s obojstrannou aktualizáciou v reálnom čase. Môžete integrovať schémy z aplikácie SOLIDWORKS Electrical Schematic Standard s 3D modelom - a potom vložiť 3D verzie všetkých elektrických dielov do modelu, vytvárať trasy a spojenia drôtov, káble alebo káblové zväzky.