SolidWorks PDM Professional

Systém SOLIDWORKS PDM Professional predstavuje plnohodnotné softvérové riešenie pre správu výrobných dokumentov určený veľkým a malým podnikom, ktoré je možné zaviesť v zlomku času potrebného pre inštaláciu iných systémov PDM. SOLIDWORKS PDM Professional jedinečne vyhovuje veľkým rozptýleným konštrukčným skupinám a pomáha organizáciám spravovať a zdieľať výrobné dáta omnoho efektívnejšie, s cieľom vytvoriť kvalitnejšie výrobky za kratšiu dobu.

Software pre firemnú správu výrobných dokumentov

Za pomoci systému SOLIDWORKS PDM Professional pre firemnú správu výrobných dokumentov (PDM) môžete efektívnejšie otvárať, ukladať, upravovať a schvaľovať dáta modelu. Systém SOLIDWORKS Enterprise PDM, ktorý je jedinečne prispôsobený požiadavkám geograficky rozptýlených pracovných skupín, je softwarové riešenie firemnej správy výrobných dokumentov (PDM) založený na preverenej technológii, ktorý je možné inštalovať v zlomku času potrebného pre inštaláciu iných systémov PDM. Systém SOLIDWORKS PDM Professional pomáha organizáciám efektívnejšie spravovať a zdieľať výrobné dokumenty a pomocou automatizovaných pracovných postupov umožňuje lepšiu spoluprácu na procese od konštrukčného návrhu výrobku až po jeho predaj. Toto všetko prispieva k efektívnejšiemu vývoju výrobkov, znižovaniu finančných nákladov a skráteniu doby dodania výrobku na trh.

SOLIDWORKS PDM Professional, ktorý sa ľahko implementuje a používa, je jediný systém pre firemnú správu výrobných dokumentov plne integrovaný s Prieskumníkom Windows. Používatelia môžu používať všetky funkcie priamo v Prieskumníku Windows, alebo v jeho integrovanej verzii do systému CAD. Pomocou týchto funkcií môžu používatelia ihneď spravovať súbory a efektívnejšie spolupracovať v priebehu celého životného cyklu výrobku.

Tento dátový trezor vyvinutý s Microsoft® SQL Server® garantuje, že všetky vaše informácie ostanú bezpečne uložené a indexované pre rýchle vyhľadávanie podľa oprávnení používateľov v rámci vašej spoločnosti. SOLIDWORKS PDM Professional je plne konfigurovateľné cez API, jednoduché na implementáciu, pričom efektívne pomáha produktovým tímom prejsť vývojovým procesom s istotou, že členovia tímov majú prístup k správnym dátam v správny čas. Spravovanie dokumentov vo viacerých umiestneniach s automatickou replikáciou súborov v každom umiestnené a podpora viacerých CAD aplikácia ponúka neporovnateľnú produktivitu bez ohľadu na veľkosť distribúcie či diverzity vašej spoločnosti.

SOLIDWORKS PDM Professional zhrnutie

  • Umožňuje ľahkú implementáciu a používanie.
  • Poskytuje škálovateľný a zabezpečený prístup pre veľké konštrukčné skupiny.
  • Umožňuje spoločnostiam spravovať dokumenty vo viacerých umiestneniach s automatickou replikáciou súborov v každom umiestnení.
  • Automatizuje jednoduchý pracovný postup vrátane ECN a ECO procesov.
  • Umožňuje prepojenie s MRP a ERP systémami.
  • Kompletné kontrolné záznamy umožňujú spoluprácu pri prevádzke regulačných procesov.