SolidWorks PDM Standard

SolidWorks® PDM Standard je ľahko prispôsobiteľné a užívateľsky príjemné riešenie pre správu dát výrobku v aplikácii SolidWorks pre jednotlivcov a malé pracovné skupiny. Umožňuje bezpečnejšie a efektívnejšie riadenie revízií súborov a správu dát projektu. Je zahrnuté v balíkoch SOLIDWORKS Professional a Premium. 

Software pre správu výrobných dokumentov pre menšie pracovné skupiny

Program správy dát SolidWorks® PDM Standard  vám umožní mať prehľad o úpravách súborov a pracovať efektívnejšie s projektovými dátami. Tento program je dobre prispôsobený potrebám projekčných skupín využívajúcich softvér SolidWorks. Ochráni váš projekčný tým od možnosti nechceného prepísania súborov a iných chýb, ktoré by stáli množstvo času a peňazí.

Tento dátový trezor vyvinutý s Microsoft® SQL Server® Express garantuje, že všetky vaše informácie ostanú bezpečne uložené a indexované pre rýchle vyhľadávanie podľa oprávnení používateľov v rámci vašej spoločnosti. Jednoduchá implementácia a konfigurácia SOLIDWORKS PDM Standard efektívne vedie vaše pracovné tímy vývojovými procesmi s istotou, že členovia tímu majú prístup k správnym súborom v správny čas. Integrácia so SOLIDWORKS a DraftSight ponúka vašej organizácii vysoko-produktívny systém spravovania dát a používateľom zameranie sa na tvorbu. 

SolidWorks® PDM Standard zhrnutie

  • Poskytuje zabezpečený prístup k výrobným dokumentom
  • Uľahčuje konštrukčné úpravy
  • Sprístupňuje prostredie konštrukčnej skupiny
  • Automatická kontrola revízii