Prečo využiť technickú podporu ?

V dnešných ekonomických podmienkach je dôležité udržať vždy aktuálne vývojové prostredie, ktoré zachováva vašu konkurencieschopnosť, zlepšuje prevádzkovú efektivitu a podporuje vývojárov. SOLIDWORKS Subscription Service ponúka šikovný a flexibilný spôsob, ako získať čo najviac z investícií do riešení SOLIDWORKS. Zostaňte produktívny: Získajte pre vylepšenie vašej investície do softvéru SOLIDWORKS komplexnú podporu od nás.

Udržte efektívne náklady: Predplatená podpora s jednoročnou či trojročnou zmluvou prináša zľavy aj spoľahlivú ochranu ceny po celú dobu trvania zmluvy. Pri schopnosti predvídať náklady môžete uvoľniť peniaze pre ostatné inžinierske investície. Ochrana ceny má spätnú účinnosť, takže môžete pridať nové licencie k predplatenej podpore - kedykoľvek a za pôvodných podmienok.

Udržte si náskok pred konkurenciou: Upgrady, nové a špeciálne verzie, prídavné funkcie, webové semináre - všetko exkluzívne pre predplatiteľov - vám pomôžu zlepšiť vašu výkonnosť i produktivitu a udržať si konkurencieschopnosť vo vašom odbore. Tieto zdroje získate pre produkty SOLIDWORKS Standard, SOLIDWORKS eDrawings Professional, PhotoWorks, SOLIDWORKS Toolbox, SOLIDWORKS Utilities a FeatureWorks.

Zostaňte v kontakte: SOLIDWORKS je 3D CAD riešenie s najširším nasadením na svete, čím vytvára obrovské, živé spoločenstvo pre spoluprácu, rozvoj podnikania, vzdelávanie a inšpiráciu. Zostaňte v spojení s technickými odborníkmi, vývojári a ostatnými užívateľmi SolidWorks prostredníctvom akcií a ďalších príležitostí, ktoré sú dostupné iba predplatiteľom.

Zostaňte dobre informovaní: Okrem online podpory získavajú predplatitelia plný prístup k znalostnej báze SolidWorks, rozširujúca sa webové knižnici podrobných informácií a zdrojov. Znalostná databáza, prístupná iba predplatiteľom, je často aktualizovaným zdrojom s technickými článkami a radami, témami pomocníka, osvedčenými postupmi, riešeniami a makrami. Všetky sú spísané a skontrolované odborníkmi SolidWorks a doručované na vyžiadanie vďaka účinnému vyhľadávania. Pár minút individuálnej výučby môže zvýšiť vašu produktivitu po celú kariéru.

Zostaňte v obraze: Predplatitelia majú voľný prístup ku skúškam a certifikácii Certified SOLIDWORKS Associate aj Certified SOLIDWORKS Professional. Tieto certifikáty sú signálom pre zákazníkov, zamestnávateľov aj kolegov z priemyslu, že užívateľ SolidWorks získal buď základné, alebo pokročilú úroveň odborné znalosti (CSWA, či CSWP) 3D CAD riešenie s najširším nasadením na svete. Skúšky tiež slúžia k odhaleniu oblastí, v ktorých sa jednotliví užívatelia 3D CAD riešení ešte potrebujú zlepšiť.

Rozsiahly 2D a 3D obsah: Užite si priameho prístupu k obsiahlej knižnici výkresov, dielov, zostáv a prvkov zaslaných užívateľmi SolidWorks z celého sveta. Presuňte myšou modely priamo do vašich projektov a ušetrite si hodiny navrhovania.

Špeciálne výsady: Ako predplatitelia môžete priamo ovplyvniť budúci vývoj softvéru SOLIDWORKS a vyžiadať si konkrétne vylepšenia. Predplatitelia iniciujú viac ako 90 percent zo stoviek nových vylepšení v každej verzii SolidWorks. Predplatitelia tiež majú jedinečný nárok na predbežné beta verzie softvéru SOLIDWORKS a včasný prístup (EV) k servisným balíčkom, čo im ako prvým umožňuje zarábať na najnovších funkciách CAD riešenia.

Zákaznícky portál SOLIDWORKS: Exkluzívna on-line portál so zameraním od nákupu cez inštaláciu až po upgrade. Sprístupňuje celú šírku zdrojov predplatených služieb SOLIDWORKS vrátane upgradov, servisných balíčkov, požiadaviek na vylepšenia, licenčných informácií, archivovaných webových seminárov, partnerských zliav, e-learningu a ďalších. Je prispôsobiteľný podľa vašich individuálnych alebo skupinových preferencií.

Často kladené otázky týkajúce sa programu predplatenej podpory.